11:30 am - Çarşamba Eylül 2, 2015

2013 Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih

Pazar, 18 Kasım 2012, 22:57 | Kpss | 1 Yorum | Google
yazar memur

2013 Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih

2013 Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih
Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih

Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih

Sistemde daha önce girmiş olduğunuz sınavlara online başvuru yapabilir, sınav giriş bilgilerinizi görebilir, sınava nerede gireceğinizi öğrenebilirsiniz. Sınav giriş belgeleri artık ösym tarafından gönderilmemektedir. Sınav giriş belgeleri de aday işlemleri sisteminden bilgisayar çıktısı olarak alınmaktadır.

Ösym Kpss ais.osym .gov .tr Aday İşlemleri Tercih 150x150 2013 Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih

Ayrıca girmiş olduğunuz sınavda işaretme yaptığınız cevap kağıdınızı resim olarak da görebilmektesiniz. Cevap kağıdı ile birlikte soru kitapçığınızda bu sistemden online olarak görülebilmektedir.

ADAY İŞLEMLERİ SİSTEMİNE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

http://www.memurbir.com

Bir önceki yazımız olan Kpss Atamada İstenecek Belgeler Nelerdir ? başlıklı makalemizde 2012 kpss atamalarında istenen belgeler, 2012 kpss atanma belgeleri ve 2012 kpss belgeleri neler hakkında bilgiler verilmektedir.

ösym gov tr*ais gov tr*ösym gov tr kpss*osym ais*ösym ais com*oesym gov*www osym gov tr*www ösym ais com*ösym com tr*ais www osym gov tr/*
Etiketler: , , , , ,

1 response to "2013 Ösym Kpss ais.osym.gov.tr Aday İşlemleri Tercih"

  1. fatih diyor ki:

    nereye yazacağımı bilemedim ama yazıyorum sırf kpss tercihimi son güne bıraktığım için sabahtan akşama kadar ösym sitesine giremedim saat gece 0000 ve ösym açıldı başka birşey demiyor ve hakkımı helal etmiyorum……….umarım yetkililer bu yazıyı okur!

Siz de Yorum YAPIN