3:43 pm - Pazar Ekim 4, 2015

Evlilik Cüzdanı İstemeyen Otel ve Pansiyonlar

Çarşamba, 12 Aralık 2012, 14:54 | Genel, Haber | 0 Yorum | Google
yazar memur

Evlilik Cüzdanı İstemeyen Otel ve Pansiyonlar

Evlilik Cüzdanı İstemeyen Otel ve Pansiyonlar

Evlilik cüzdanı istemeyen oteller olarak özellikle yaz aylarında tatile gidecek olansevgililer bu konuyu merak ediyor, üniversite öğrencileri olsun yada genç 20 yaş civarı sevgililer , nişanlılar bu konuya oldukça ilgi gösteriyor, bizde bu başlık altında bu yazdan sizleri biraz olsun düşüncelerimizi aktarma ve bilgilendirmek istedik.

Evlilik Cüzdanı İstemeyen Otel ve Pansiyonlar Evlilik Cüzdanı İstemeyen Otel ve Pansiyonlar

Şimdi değerli okurlar otellerde evlilik cüzdanı isteniyor mu ? diye düz bir mantıkla bu yazıya başlamak istemiyorum, yerine göre isterler yerine göre istemezler, yani şöyle örnek vermek gerekirse, iki sevgili ikisi de 20 Yaş üstünde ve tatil merkezlerinden birisine tatile gittiyse 3 yıldız ve üzeri otellerde sıkıntı olmaz.

Ancak şehir merkezinde ise yıldız sayısına bakılmaksızın o yörenin insanlarına göre de farklılık gösterebilir. Ancak şu kesindir ki, tatil merkezlerinde hiçbir şekilde sıkıntı olmamaktadır.

Nişanlımla geçen yıl yani 2012 yılında, tatile giderken bizde bu konuyu çok fazla araştırdık ve sonunda gitmeye karar verdik, nişanlım endişeliydi kimseye nişanlı oldğumuzu anlatamazdık ve korkuyordu. İlk tatilimize Antalya/ Konyaaltı ile başladık 4 yıldızlı bir otelde 3 gece tatil yaptık, hiçbir sıkıntı yaşamadık.

İkinci tatilimizi ise Aydın ın Kuşadası ilçesinde yaptık, yine 3 yıldız ve üzeri bir oteldi orada da hiçbir sıkıntı yaşamadık.

Bir önceki yazımız olan Pasaport Çıkartmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir başlıklı makalemizde nasıl Pasaport Çıkartılır, Pasaport Çıkartmak ve Pasaport Çıkartmak İçin Gerekli Belgeler Nelerdir hakkında bilgiler verilmektedir.

evlilik czdan*evlilik cüzdanı istemeyen oteller*nişanlımla otelde kalabilir miyim*bursada evlilik cüzdanı istemeyen oteller*evlilik cüzdanı sormayan oteller*otellerde evlilik cüzdanı şart mı*otelde sevgilimle kalabilirmiyim*sevgilimle otelde kalabilir miyim*erzurumda evlilik cüzdanı sormayan oteller*istanbulda sevgilimle kalabileceğim otel*
Etiketler: , , , , , , ,

Siz de Yorum YAPIN