2:38 pm - Cumartesi Ağustos 1, 8663

Facebook Fotoğraflara Kimler Bakıyor Görebilme

Cuma, 28 Aralık 2012, 22:58 | Teknoloji | 0 Yorum | Google
yazar Admin

Facebook da Yenilik

Facebook da bir yenilik daha, bu yenilik tam merak sahibi olanlar icin.

Geçtiğimiz aylarda gelen yeniliklerle birlikte, Facebook üzerinden yapılan sohbetlerde yollanılan mesajların karşı taraf tarafından görülüp görmediği gibi özellikler devreye alınmıştı.

facebook logo Facebook Fotoğraflara Kimler Bakıyor Görebilme

Yine aynı şekilde Facebook’taki sayfa yöneticileri de, yolladıkları bir içeriğin kaç kişi tarafından görüldüğünü görebiliyordu. Şimdi bu özellikler gelişmeye devam ediyor ve artık yüklenen fotoğraflara kimlerin baktığını da görebileceksiniz.

Kimler bakmış

Facebook ilk çıktığı zamandan beridir bir efsane olan, “profilime kim bakmış?” uygulamaları çıksa da, bu tarz uygulamalar ya virüslü eklentiler içeriyordu ya da hiç işe yaramıyorlardı. Kısacası bu Facebook’un kendi içerisinde verdiği bir rapor değildi.

Gelen yeni özellikle birlikte, Facebook’taki gruplarda yüklenen fotoğrafların grubun hangi üyeleri tarafından görüntülendiği açıkça yazacak.

Facebook test ediyor

Facebook, yeni özellikleri devreye almadan önce belli bir kullanıcı üzerinde bu özellikleri test ediyor ve gelen tepkilere göre yeni özellikleri geliştirerek yayına alıp almama kararı alıyor.

Kim sizin resminizi begenmis kim izlemis artik cok kolay goreceksiniz.

Bir önceki yazımız olan 2013 Turkcell iPhone 5 Kampanya Detayları başlıklı makalemizde 2013 Turkcell iPhone 5 Kampanya Detayları, iphone 5 ve turkcell hakkında bilgiler verilmektedir.

facebook fotoğraflarima bakanlar*facebook resimlerime bakanlar*face resimlerime kimler bakmış*facebook bakanlar*facebookta bana bakanları nasıl görebilirim*facebook profilime bakanları nasıl görebilirim*facebookta resmime bakanlar*profilime kimler bakıyor*facebook ta profilime bakanları nasıl görebilirim*facebook\ta fotoğrafıma kim baktı*
Etiketler: , , ,

Siz de Yorum YAPIN