7:00 am - Pazartesi Ekim 5, 2015

KPSS-2012/2 Tercih İşlemleri Kılavuzu 19 Kasım

Cumartesi, 17 Kasım 2012, 21:58 | Kpss | 1 Yorum | Google
yazar memur

KPSS-2012/2 Tercih İşlemleri Kılavuzu 19 Kasım 

19 Kasım KPSS-2012/2 Tercih İşlemleri

19 Kasım KPSS-2012/2 Tercih İşlemleri Kılavuzu

19 Kasım KPSS 2012 2 Tercih İşlemleri Kılavuzu 300x115 KPSS 2012/2 Tercih İşlemleri Kılavuzu 19 Kasım

TERCİH KILAVUZU YAYINLA AŞAMASINDA YAYINLANINCA SİTEMİZDEN İNDİREBİLECEKSİNİZ

Tüm Adaylar
İnternet kullanımında deneyimli olmayan veya yanlış yapmaktan çekinen adayların tercih bildirimini Başvuru Merkezi aracılığıyla yapmalarında yarar olabilir. Tercihlerin İnternet üzerinden aday tarafından gönderilmesi durumunda yapılabilecek yanlışların sorumluluğu adaya ait olacaktır.Tercih kaydınızı gerçekleştirmek için aşağıdaki işlemleri adım adım takip ediniz:

  1. Tercih Bildir bölümünde görüntülenen formu doldurunuz. Tercih işleminize devam etmek için“Tercih İşlemine Devam Et” düğmesine basınız.
  2. Çıkan ekranda tercih veya tercihlerinizi kontrol ederek “Tercih İşlemini Tamamla” düğmesine basınız.
  3. Tercihlerinizin sistem tarafından başarıyla alındığına dair mesajı aldıktan sonra tercih bilgilerinizi incelemek ve yazıcıdan çıktısını almak için soldaki “Tercih Görüntüle” bağlantısına girebilirsiniz.

Dikkat:
“Tercih İşlemini Tamamla” düğmesine basarak kaydınızı yaptığınızda, tercih bilgilerinizi değiştiremeyeceksiniz. Lütfen yaptığınız tercihlerin doğruluğundan emin olarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz.

Bir önceki yazımız olan Memur Bir Sitesi Bütün Memurlara Hayırlı Olsun başlıklı makalemizde atama, diyanet ve iş ilanları hakkında bilgiler verilmektedir.

tercih görüntüle*tercih bildir*tercih bildir bölümünde görüntülenen formu doldurunuz tercih işleminize devam etmek için tercih işlemine devam et düğmesine basınız*Tercih İşlemini Tamamla düğmesine basarak kaydınızı yaptığınızda tercih bilgilerinizi değiştiremeyeceksiniz Lütfen yaptığınız tercihlerin doğruluğundan emin olarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz*Tercih İşlemini Tamamla*kasım atamaları 2012 KILAVUZU*kasım 2013 tercih kılavuzu*İşlemini Tamamla düğmesine basarak kaydınızı yaptığınızda tercih bilgilerinizi değiştiremeyeceksiniz Lütfen yaptığınız tercihlerin doğruluğundan*tercih i̇şlemini tamamla düğmesine basarak kaydınızı yaptığınızda tercih bilgilerinizi değiştiremeyeceksiniz lütfen yaptığınız tercihlerin doğruluğundan emin olarak işlemlerinizi gerçekleştiriniz*kpss tercih formunun tamamı*
Etiketler: , , , , , , , , ,

1 response to "KPSS-2012/2 Tercih İşlemleri Kılavuzu 19 Kasım"

  1. Kpss diyor ki:

    kpss tercihimi yaptım atamalar ne zaman belli olur acaba ?

Siz de Yorum YAPIN