11:11 pm - Salı Ekim 6, 2015

Sahte Milli Piyango Bileti Nasıl Anlarım

Çarşamba, 26 Aralık 2012, 17:12 | Haber | 0 Yorum | Google
yazar memurbey

Sahte Milli Piyango Bileti Nasıl Anlarım

Çoğu kişi yeni yıla girmeden milli piyango biletlerini aldı ve almaya devam ediyor. Bu biletlerin bir kısmı bildiğimiz gibi sahte yapılmaktadır. Bunu nasıl yapıyorlar: Genellikle gelişmiş teknolojiye sahip renkli fotokopi makineleri ile yapıyorlar. Bu yapılan sahte biletleri anlamak için yazımızın devamını okuyun.
Milli Piyango (Yılbaşı)bBiletinin sahte olduğu nasıl Anlaşılır?

-Gerçek bilet ışığa tutulduğunda daire içinde MP logoları gözükür.
– Gerçek biletin solt alt kısmındaki numaralar geriye doğru hafif kabarıktır.
– Biletin üzerinde yüksek ışıklı ortamda gözüken küçük renkli çizikler, elyaflar gözükür.
-Biletin arka yüzündeki ikramiye planı ve diğer yazıların tamamı net olarak gözükür.
– Biletin eni 6, boyu 14.7 santimdir.
– Biletin ön yüzündeki ikramiye numarası bölümünün üstündeki MP amblemi ile Yönetim Kurulu Başkanı ve üyelerinin imzaları nettir.
– Tam biletler gebellikle açık mavi renginde olur, yarım biletler bayrak kırmızısı ve çeyrek biletler de açık nefti yeşil renkli olup, renkler canlı olmaktadır.

Sahte Milli Piyango Bileti Nasil Anlarim 300x139 Sahte Milli Piyango Bileti Nasıl Anlarım

 

Bir önceki yazımız olan Kanada Yurt Dışı İş İmkanı 2013 başlıklı makalemizde kanada iş başvurusu, kanada iş fırsatı ve kanada iş fırsatları hakkında bilgiler verilmektedir.

yılbaşı biletinin gerçek olduğunu nasıl anlarız*milli piyangonun gerçek olduğunu nasıl anlarız*yılbaşı bileti sahtemi*milil piyango biletinin sahte olmadn nerden anlarz*sante milli biyango 2015 bilet nasil anlarimj*2015 yılbasıpiyanyosunun sahte olduğunu nasıl anlarız*2014 yILI MİLLİ PİYOGO BİLETLERİ*2015 milli piyango biletinin sahte olmadığını nasıl anlarız*2015 milli piyango SAHTE*2015 milli piyango sahtemi anlama*
Etiketler: , , , , ,

Siz de Yorum YAPIN